Jakość i precyzja od 1963 roku

Zaufanie i pewność są założeniem nadzwyczajnych rozwiązań. Dlatego nasi Partnerzy wiedzą, iż można zaufać naszemu zaangażowaniu w jakość produktu, jak i być pewnym dostawy. Ich satysfakcja stawiana jest na pierwszym miejscu.

Niezależne, czy jest to branża drukarska, motoryzacyjna, czy też farmaceutyczna, Spilker jest miejscem docelowym dla produkcji narzędzi zarówno do sztancowania, drukowania, jak i wytłaczania. Zawsze elastycznym i innowacyjnym.

Jakość, kompetentny serwis oraz krótkie terminy dostaw, tworzą trzy filary naszej filozofii. Korzystanie z najnowocześniejszych technologii i metod produkcyjnych, które zawsze były dla naszego przedsiębiorstwa priorytetem, stanowią o tym, iż jesteśmy uznawani za jednego z najbardziej nowatorskich dostawców w naszym sektorze branżowym.

Na bazie tradycji oraz ponad pięćdziesięciu lat doświadczenia, Spilker jest firmą rodzinną, koncernem trzeciej generacji, które uczestniczy w codziennym życiu przedsiębiorstwa, mając tym samym wpływ zarówno na wizerunek, jak i innowacyjne kierunki rozwoju.

Globalna aktywność z szerokim wachlarzem produktów, przyczyniają się do opinii, jakiej darzą nas Klienci: Spilker to doświadczenie i kompetentność.

Pozostań z nami w kontakcie – nasi eksperci są zawsze do Twojej dyspozycji! Wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa.