Precyzja z zamiłowania – od pięciu dekad

Trzy pokolenia rodziny Spilker

Na bazie wieloletniej tradycji, z ogromnym doświadczeniem pięciu dekad, Spilker jest  rodzinną firmą, gdzie trzecia generacja aktywnie i innowacyjnie wpływa na życie przedsiębiorstwa. Od pół wieku na rynku, z doświadczeniem i kompetencjami docenianymi przez klientów, Spilker przekształcił się z regionalnego dostawcy określonej gamy produktów, w dostawcę międzynarodowego - posiadającego szeroki wachlarz możliwości produkcyjnych.

Zaufanie i niezawodność są podstawą do nadzwyczajnych rozwiązań. Dlatego nasi partnerzy wiedzą, że naszym usługom można zaufać, w odniesieniu zarówno do jakości produktów, jak i gwarancji dostarczenia na czas. Współpracując z nami, jesteście Państwo w pewnych rękach. Zadowolenie klienta uznajemy za sprawę priorytetową. Niezależnie od rodzaju branży: drukarskiej, samochodowej, farmakologicznej, tam, gdzie się sztancuje, drukuje, graweruje – wszędzie potrafimy się odnaleźć, zawsze spoglądając w przyszłość.

W ofercie firmy Spilker, znajdziecie Państwo wykrojniki magnetyczne - rotacyjne i płaskie, wykrojniki rotacyjne (sztance), wałki drukowe, magnetyczne i do hot stamping’u oraz wiele innych narzędzi – wytwarzanych najnowszą techniką, wysokoprecyzyjne i trwałe. Atutami naszymi są: kompetentny serwis, optymalne doradztwo oraz krótkie terminy dostaw.

Satysfakcja klienta zawsze była, jest oraz będzie najważniejsza!

Wróc